İletişim

Hakkımızda

Team 48, bilgi ve iletişim teknolojileri alanındaki yenilikçi ve yaratıcı çözümlerle, Bodrum'un lider teknoloji dağıtıcı şirketidir.
Team48 Teknoloji Bodrum Hakkında
Sürdürülebilir Teknoloji

Her bir müşterinin başarısına odaklanma

Projelendirdiğimiz tüm müşterilerimizin teknoloji odaklı başarısına odaklanıyoruz. Teknolojinin getirdiği tüm yenilikleri, çalıştığımız markalara sunuyoruz.

Bölgeler için fark yaratacak inovasyon

Ulaştığımız tüm bölgelerde, şirketlere fark yaratacak inovasyon ile yeni teknolojik ürünleri sunuyoruz. Yeni tüm teknolojileri, stabil olarak sistemlerine entegrasyonunu sağlıyoruz.

İlişkilerde güven ve kişisel sorumluluk

Tüm şirket ilişkilerinde, karşılıklı güven olgusunu geliştiriyoruz. Detaylı projelendirmeler ile kişisel sorumlulukları üst düzeye çıkarıp, başarıyı kaçınılmaz kılıyoruz.

Kurumsal teknoloji dönüşümüne hazır mısın?

İletişim formu
Vizyon
Team 48, kurulduğu günden bu yana teknolojideki uzmanlığı, operasyonel verimliliği, farklı finansal çözümleri, güçlü dağıtım zinciri ve IT altyapısı ile iş ortaklarının daha verimli, daha kârlı ve rekabetçi olmaları hedefi ile çalışmaktadır.

2009’dan beri sahip olduğu yetkinlik, geniş bilgi ve güçlü deneyimiyle iş verimliliğinin artışı için çalışan Team 48, bilişim teknolojileri alanındaki faaliyetlerini, ArGe biriminin katkılarıyla sürdürüyor.
Team48 Bodrum Vizyon
Öne Çıkaran Özellikler
Tutkulu mühendislik

Biz yenilikçi teknoloji mühendisleriyiz. Marka sorunlarına cesur çözümler üretiriz. Müşterilerimizin bizi tavsiye etme sebepleri, projeler için uygun çözümler tasarlamaktır.

Performans odaklılık

Sizin özel partneriniz oluruz. Bu hem projeniz hem de %100'lük bir performans oranı anlamına gelir. %95'in üzerinde memnuniyet oranı ile teknoloji ortaklığında kilit rol oynarız.

Başarıya adanmışlık

Acil ihtiyaçlarınızı ve uzun vadeli hedeflerinizi önemsiyoruz. Başarının üç katman olduğuna inanıyoruz : müşterilerimiz, müşterileri ve etkiledikleri topluluklar için.

Harekete geçin
  • İrtibat kurarken kullanacağımız isminizi belirtiniz.
  • Şirket bilgilerinizi doğru girmeniz, geri dönüşleri hızlandırır.
  • Başında 0 olacak şekilde telefon numaranızı giriniz.
  • Kabul edilen dosya biçimleri: jpg, gif, png, pdf, doc, docx, xls, xlsx, ppt, pptx, png.
(jpg, gif, png, pdf, doc, docx, xls, xlsx, ppt, pptx, PNG)

Girdiğiniz bilgiler, tarafınıza geri dönüş sağlaman amaçlı alınmaktadır. Spam göndermeyiz.

Otelin tüm ağ iletişim, sunucu yedeklemeleri ve yazılım lisanlarını Team48 takımından karşılıyoruz. Ayrıca kamera ve güvenlik sistemlerinde de son teknoloji ürünleri bize sağladığı için teşekkür ediyorum. Teknoloji alanında artık kafamız rahat.

Xanadu Hotels,
President