İletişim
ip kamera güvenlik sistemleri
GÜVENLİK HİZMETLERİ

IP Kameralar

Kullanıcıların lokal ağ yada internet üzerinden görüntülere ulaşmasını sağlayan kameralardır.
Dilediğiniz zaman, istedeğiniz yerden izleyin

Son Teknoloji Ürünler

Günümüzde kamera sistemlerinin önemi ve gerekliliği tartışılmaz bir noktaya gelmiştir. Gerek güvenlik gereksede olayları aydınlatma özellikleriyle kamera sistemleri bireysel ve kurumsal bazda ihtiyaçlara cevap vermektedir.

Gelişen teknoloji, birçok elektronik cihaza olduğu gibi güvenlik kameralarına da büyük katkı sağlamıştır. Bugün sayısız fabrika, site, ev ve mağaza, güvenlik ihtiyaçlarının önemli bir bölümünü kamera sistemleri kurarak çözmüştür. Özellikle ip kameraların hızlı gelişimiyle birlikte bu sistemler; yüksek verimlilik, kurulum ve kullanım kolaylığı konularında büyük gelişme kaydederek vazgeçilmez güvenlik sistemleri unsurlarından biri haline gelmiştir.

Ip Kamera Bağlantı Kurulum Hizmetleri

Ip kameralar kamera sistemlerinde sık kullanılan, görüntüleri dijital bilgiye çeviren ve bağlı oldukları ağ ortamı yardımıyla yetkilendirilmiş kullanıcıların lokal ağ yada internet üzerinden bunlara ulaşmalarını sağlayan kameralardır. Kendi IP numaraları vardır.

Üzerlerindeki yazılımla tıpkı bir web sunucusu gibi hareket edebilirler. Programlanabilme, görüntü depolayabilme, alarm yönetimi, hareket algılama gibi birçok özellikle donatılmışlardır. Ip kameraların herhangi bir bilgisayara bağlı olmaları gerekmez. Ağdaki router, switch yada huba bağlı olması yeterlidir.

IP Kamera kurulumları için ilk adımı atalım!

İletişim Formu

IP Kamera Türleri

PTZ Kamera
PTZ Kamera

Pan,tilt,zoom özelliklerine sahiptir.Komutlar network kablosu üzerinden gönderilir. Canlı izlemelerde genellikle kişi, nesneyi takip ve yakından inceleme için kullanılır.İnsansız operasyonlarda farklı alanları incelemek için belirlenen senaryoya göre de kullanılır.

Bir ptz kamera da bulunabilecek özellikler ana hatlarıyla :
Maskeleme, flip, önceden belirlenmiş senaryoya göre konumlama (bekçi tur), tur kaydı, autotracking, aktif gate keeper, elektronik ve elektronik görüntü sabitlemedir.
Termal Ip Kameralar
Harekete geçin
  • İrtibat kurarken kullanacağımız isminizi belirtiniz.
  • Şirket bilgilerinizi doğru girmeniz, geri dönüşleri hızlandırır.
  • Başında 0 olacak şekilde telefon numaranızı giriniz.
  • Kabul edilen dosya biçimleri: jpg, gif, png, pdf, doc, docx, xls, xlsx, ppt, pptx, png.
(jpg, gif, png, pdf, doc, docx, xls, xlsx, ppt, pptx, PNG)

Girdiğiniz bilgiler, tarafınıza geri dönüş sağlaman amaçlı alınmaktadır. Spam göndermeyiz.

Otelin tüm ağ iletişim, sunucu yedeklemeleri ve yazılım lisanlarını Team48 takımından karşılıyoruz. Ayrıca kamera ve güvenlik sistemlerinde de son teknoloji ürünleri bize sağladığı için teşekkür ediyorum. Teknoloji alanında artık kafamız rahat.

Xanadu Hotels,
President